تخفیف و یژه کریسمس و یلدا 30%

عرض ادب و احترام  یلدا تا 2021 با تخفیف ویژه سروآی تی  شب یلدا و سال جدید میلادی را بهانه ای کردیم تا تخفیف ویژه خدمت دوستان ارائه بدیم  کد تخفیف :  2021 پکیجهای تخفیف دار : هاست اشتراکی خارج ... ادامه مطلب »

24th Dec 2020
قوانین و مقررات

****توجه *******************************توجه****************قوانین ذیل در هر زمان طبق تصمیمات مالکان شرکت قابل تغییر هست و کاربرانی که از شرکت سروای تی خدمات میگیرند هر از چند گاهی باید قوانین را مطالعه کنند و در ... ادامه مطلب »

1st Aug 2020
۱۰% تا ۹۹% تخفیف جشنواره عید نوروز

سال نو حال نو 

تخفیف های ویژه نوروزی سرو ای تی را از دست ندهید 

مانند سالهای قبل از سال ۸۷ کنار شما هستیم اما این سال با تخفیف های ویژه

لینک تخفیف های ما 

13th Mar 2020
50% تخفیف یلدایی

یلداتون پر از شیرینی و شیرینیتون پر از تخفیف ما را نیز با 50درصد تخفیف در سرویس های زیر در شادی شب یلداتون سهیم کنید  کد تخفیف :   yalda98 این تخفیف برای خرید میباشد و تنها برای یک دوره صورت حساب ... ادامه مطلب »

19th Dec 2019
افتتاح حساب پی پال تخفیف ویژه

سلامهمان طور که در جریان هستید حساب امریکا به خودی خو د یکی از حسابهای تاپ و خیلی خوب پی پال میباشد و اگر فول وریفای هم بشه نورالانور خواهد بود . خیلی از حسابهای اسیایی در چند ماهه اخیر به ... ادامه مطلب »

25th Oct 2019
تائید شماره همراه کاربران

با درود و احترام  با توجه به نیاز روز و امنیت بیشتر کاربران و تراکنشهای آنها کاربران از این تاریخ به بعد باید شماره موبایل خود را را در سیستم یکپارچه سروای تی فعال کنند تا بتوانند از خدمات سایت ... ادامه مطلب »

27th Aug 2019
عیدانه سروای تی

بسیار خرسندیم که سالی دیگر که پر از مشکلات اقتصادی و ارزی رو داشتیم  کنار شما بدون کوچکترین مشکلی سپری کنیم  و بسیار خوشحالیم که سال جدید را کنار خانواده بزرگ سروای تی با تخفیفات ویژه اغاز ... ادامه مطلب »

18th Mar 2019
50 درصد تخفیف هاست

هیچ کریسمسی ایده آل نخواهد بود مگر اینکه تو تصمیم بگیری کسب و کار خود را جهانی کنی .   با هاست لینوکس و ویندوز سروآی تی جهانی شوید   در آستانه فرارسید سال جدید میلادی بر آن شدیم تا تخفیف وِزه ... ادامه مطلب »

29th Dec 2018
هاست سیپنل رایگان

مفتخریم اعلام کنیم بستری آماده کرده ایم تا بتوانیم هاست رایگان سیپنل در اختیار وب مستران عزیز کشور قرار بدیم . این دقیقا مانند هاست های پولی ما هست و همه امکانات از جمله بکاب روزانه ... ادامه مطلب »

23rd Dec 2018
فروش ویژه سرور مجازی آمریکا دیتاسنتر XLHOST

مفتخریم اعلام کنیم سرور پر قدرت آمریکا در دیتاسنتر پر قدرت و نام اشنای  XLHOST اماده ارائه شده . در صورت تمایل از پکیج های ما دیدن بفرمائید  مجازی سازی بر پاییه VMWARE  لینک پکیجهای ما ... ادامه مطلب »

19th Nov 2018